Протокол сесії Ков’язької сільради від 17.12.2019

Автор: Kovyagi  //  Категория: Полезное, Разное

Протокол сесії Ков'язької сільради від 17.12.2019

Протокол сесії Ков’язької сільради від 17.12.2019

УКРАЇНА
КОВ’ЯЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВАЛКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
LVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
ПРОТОКОЛ №57 Від 17 грудня 2019 року
Всього обрано депутатів 14
Присутні на сесії: 11 депутатів
Головуючий на сесії — селищний голова Путінцев В.П.
Секретарем обрано депутата — Титаренко Н.А.

Фото протоколу внизу
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:(авторозпізнавання тексту)
1.1 .Про затвердження порядку денного LVІІ сесії VII скликання.
1.2. Про затвердження плану роботи Ков’язької селищної ради на 2020 рік.
1.3. Про затвердження плану заходів на проведення свят та відзначення дат по Ков’язькій селищній раді на 2020 рік.
1.4. «Про селищний бюджет смт.Ков’яги на 2020 рік».
1.5. Про план діяльності Ков’язької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
1.6. Про розгляд листа начальника управління праці та соціального захисту населення щодо надання субвенції на відшкодування заборгованості за послуги зв’язку пільговим категоріям.
1.7. Про розгляд листів відділу освіти Валківської РДА щодо надання субвенції районному бюджету для Валківського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради Харківської області.
1.8. Про розгляд листа відділу освіти Валківської РДА щодо надання субвенції районному бюджету для Ков’язького НВК.
1.9. Про розгляд листа Валківського районного центру первинної медико- санітарної допомоги щодо надання субвенції районному бюджету для АЗПСМ смт.Ков’яги.
1.10. Про розгляд клопотання завідувача ДНЗ «Ромашка» Конєвої Л.С.
1.11 .Про затвердження розпоряджень селищного голови від 22.11.2019 року №46-о «Про внесення змін та доповнень до бюджету селищної ради 2019 року», від 25.11.2019 року №47-о «Про внесення змін та доповнень до бюджету селищної ради 2019 року», від 11.12.2019 року №48-о «Про внесення змін та доповнень до бюджету селищної ради 2019 року».
1.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги Манжелій Ірині Василівні на поховання сина Манжелій Максима Олександровича.
1.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги Ганзій М.О.
1.14. Про надання одноразової матеріальної допомоги Оберемок М.В.
1.15. Про надання одноразової матеріальної допомоги Євдокимовій Н.В..
1.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги Зуб І. І.
1.17. Про надання одноразової матеріальної допомоги Деркач С.М.
1.18. Про надання одноразової матеріальної допомоги Івахненко І.О.
1.19. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кривокінь К.Т.
1.20. Про надання одноразової матеріальної допомоги Зюбан Л.М.
1.21. Про надання одноразової матеріальної допомоги Захарову O. І.
1.22. Про надання одноразової матеріальної допомоги Халимон Т.М.
1.23. Про надання одноразової матеріальної допомоги Руденко Л.І.
1.24. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Ков’язької селищної ради на 2019 рік
1.25. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Ков’язької селищної ради на 2020 рік
1.26. Про внесення змін до рішення LVІІ сесії VII скликання від 20.12.2018 року «Про селищний бюджет смт.Ков’яги на 2019 рік та додатків до нього (зі змінами)».
1.27. Про організацію громадських робіт у 2020 році.
1.28. Про внесення змін до складу адміністративної комісії Виконавчого комітету Ков’язької селищної ради.
1.29. Про надання дозволу гр.Прозору Івану Івановичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі її у приватну власність на території Ков’язької селищної ради Валківського району Харківської області.
1.30. Про надання дозволу гр.Басова М.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для подальшої передачі її у приватну власність на території Ков’язької селищної ради Валківського району Харківської області.
1.31. Про затвердження технічної документаціїїз землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Сербіній Є.Ю.
1.32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарчих будівель і споруд гр.КовальС.М. та гр.Доценко О.М.
1.33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд гр.Жидовцевій Р.І
1.34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарчих будівель і споруд гр.Самойленко С.В.
1.35. Про встановлення відсотку до розміру орендної плати згідно нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського призначення гр.Панченко Г.В.
1.36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Полупану В.М.
1.37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Полупану В.М.
1.38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Савченко В.М.
1.39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр .Кажану М.Т.

Тэги: , , , , , , , , , ,

Поделись с друзьями:

Написать коментарий