Питна вода — смертельно небезпечна ?!

Автор: Kovyagi  //  Категория: Полезное, Про Ковяги, Разное

Важлива інформація!!!

Питна вода - смертельно небезпечна ?! Аналіз води в колодязях Ков'яг

Питна вода — смертельно небезпечна ?!

Дуже багато інформації, але раджу прочитати все и переглянути нижще всі фото.

Звернення.
Шановний Володимире Олександровичу ми жителі смт Ков’яги звертаємося до Вас за невідкладної допомогою.
На протязі останніх 10 років в селищі зникає вода в колодязях. При перевірці лабораторними дослідженнями колодязів особисто та загального користування вода, яка ще залишилося в колодязях, непридатна для пиття в більшості, як у бактеріологічному так і хімічному складі.
На жаль всі ці роки місцевою владою питання щодо забезпечення громадян питною водою не виносилось на жодній сесії і тому ніяких рішень не приймалося, ігнорують неодноразові звернення і запити.
далі за посиланням:
Звернення до Зеленського В.О., Красова О.І., Пієва, 2 сторінка 10.10.2019
Відповідь Офіса Президента України, 2 сторінка 17.12.2019
Відповідь Депутата Верховної ради України — Красова О.І. 12.02.2020

Запит до сільради про забезпечення питною водою населення 06.02.2020
Відповідь селищного голови Путінцева В.П. 21.02.2020

За останнім проведем аналізом воді в колодязях в кінці 2019 року з 15 колодязів вода непридатна в 15 !!! Також нижще є ще аналіз 9 колодязів за 2015 рік і в ньому вода придатна для пиття лише в одному колодязі.
Аналіз води в 15 колодязях Ков’яг кінець 2019

Питна вода - смертельно небезпечна для дітей до 3-х років
Протокол аналізу води, хімічний (смертельно небезпечна для дітей до 3-х років) 31.03.2016

Як буріння впливає на рослинність на прикладі Журавлиної 2, майже всі дерева в посадці біля свердловини вимерли.

Звернення до громади селища Ков’яги від ЕСКО Північ, січень 2015
ТОВ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» в своючергу гарантує проведення робіт з дотримання всіх правил та норм, вести постійний нагляд за екологічною ситуацією на території проведення робіт та надавати реальну допамогу-громаді по покращенню інфраструктури селища. Генеральний директор Бурдейний Т.О.

На 17.02.2016 на території селищної ради гостро не стоїть питання у забезпеченні населення питною водою. Ков’язькою селищною радою план заходів щодо запобігання екологічної катастрофи не приймався — Путінцев В.П.
Аналіз води дорогий — Путінцев В.П. 17.02.2016

Відповідь сільради про забезпечення питною водою населення, 2 сторінка 17.12.2019

За дорученням керівництва обласної державної адміністрації Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації в межах компетенції розглянуто Ваше звернення, що надійшло до Офісу Президента України, з питання забезпечення мешканців селища питною водою, вирубки лісу та обробки агропромисловими підприємствами сільськогосподарських культур ядохімікатами.

За інформацією Ков’язької селищної ради водопостачання мешканців вулиць Гагаріна, Космічної, Харківської та в’їзду Півненка в смт Ков’яги здійснюється централізовано від двох водонапірних веж (по вул. Гагаріна та по вул. Харківська). Інша частина мешканців смт Ков’яги (у тому числі по вул. Жовтневій) забезпечена питною водою від приватних колодязів та колодязів громадського користування. Збільшити кількість споживачів від вищезазначених водонапірних меж не має технічної можливості, але Ков’язькою селищною радою планується в І кварталі 2020 року за рахунок коштів місцевого бюджету облаштування двох колонок громадського користування для забору води від існуючих водонапірних веж.
Відповідно до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» Ков’язькою селищною радою регулярно проводиться аналіз питної води в колодязях, які перебувають на балансі та розташовані на території ради. Останні дослідження питної води (санітарно-мікробіологічні дослідження) проведені Валківським лабораторним відділенням Нововодолазькоі міжрайонної філії ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» 05.12.2019 (результат №МБЛ-4265/2019) та 09.12.2019 (результат №МБЛ-4266/2019) і відповідають нормам.( це брехня, так як аналіз тільки один без хімічно чи бактерологічного, то не може відповідати нормам  )
З метою забезпечення питною водою усіх мешканців смт Ков’яги виконавчим комітетом Ков’язької селищної ради розроблено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Ков язької селищної ради на 2020 рік, в якому передбачено виділення 200 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва свердловини, водонапірної вежі та водогону в селищі. Після її виготовлення Ков’язькою селищною радою будуть вживатися заходи щодо залучення коштів з різних джерел на його реалізацію.
Стосовно вирубки лісів на території ради повідомляємо, що ДП «Жовтневе лісове господарство» на підставі лісорубних квитків проводить лісовпорядкування та заходи з поліпшення стану лісів, згідно з актами лісопатологічного обстеження та оцінки санітарного стану лісів.
Щодо обробки агропромисловими підприємствами сільськогосподарських культур ядохімікатами повідомляємо, що основними підприємствами, які займаються даним видом діяльності на території Ков’язької селищної ради, є СТОВ «ЛАН», ТОВ «Харків Фармінг Трайгон» та фермерські господарства. При проведенні обробки сільськогосподарських культур, сільгоспвиробники попереджують населення через об’яви, які розміщують на дошках оголошень та встановлюють таблички на полях про проведення даних видів робіт, які проводяться виключно вночі.

Гігієнічні вимоги до води питної,призначеної для споживання людиною(ДСанПіН 2.2.4-171-10)
Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів.

Тэги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Поделись с друзьями:

Один коментарий к “Питна вода — смертельно небезпечна ?!”

  1. Виктор прокоментировал(а):

    Шановні,стадо вівців, інакше не можу назвати, наші депутати с/р і всі під №6 «Низький уклін» вам від усього села за дозвіл видобудку газу на нашій території не традеційним методом!
    Ставайте на коліна зі своїм головою і просіть вибачення перед людьми!!! А в ЕСКО-Півночі «вимагайте що найменше забезпечення населення питною водою, як гарантував директор Бурдейний!
    Чи може ще не дійшло у ваші підлі мізки що ви натворили і продовжуєте!!!

Написать коментарий